Otázky a odpovědi

ke svatebnímu webu

K čemu je to dobré? Kolik to stojí? Zvládnu to i já?

Ukázka svatebního webuProč mít svatební web?

Svatební web Vám umožní lépe zorganizovat přípravy na Váš velký den. Můžete zde zveřejnit veškeré instrukce pro svatebčany, takže se dostaví tam kam mají a ve správný čas, potvrdí Vám účast a nahlásí potřebu ubytování a v neposlední řadě nedostanete deset stejných varných konvic! Pomocí nástroje pro rezervaci daru dáte svým milým hostům jasně najevo, co by se do Vaší domácnosti hodilo, takže je ušetříte trápení s vymýšlením vhodného daru a zároveň se Vám nesejdou věci, které již máte a nebo nepotřebujete.

Pokud jste v koutu duše spisovatelský typ, můžete na web napsat Váš příběh, doplněný barvitými fotografiemi. Zároveň můžete průběžně doplňovat novinky z příprav a v diskuzním fóru komunikovat se svými přáteli a svatebními hosty.

Kolik mě to bude stát?

To záleží čistě na Vašich potřebách a požadavcích. Pokud se spokojíte se základní funkcionalitou, která je sama o sobě poměrně bohatá, máte svatební web kompletně zdarma. Dále máte na výběr ze tří cenových balíčků cenově začínajících od 625 Kč na půl roku. Nabízíme velmi výhodné slevy, pokud si objednáte některý z balíčků na celý rok. Přehled balíčků a nabízených služeb najdete na stránce Produkty.

Zvládnu to i já?

Rozhodně ANO! Nástroje, které máte k dispozici na správu Vašeho svatebního webu jsou navrženy tak, aby nebylo nutné mít žádné technické znalosti s tvorbou webu.

Mohu změnit design webu i po založení stránek?

Ano. Design webu, stejně jako Vaše profilové informace můžete kdykoliv změnit pomocí ovládacího panelu. Link na ovládací panel se Vám zobrazí po přihlášení do Vašeho účtu.

Mohu mít web na vlastní doméně?

Ano. Pokud vlastníte doménu, pod kterou chcete mít svůj svatební web a máte objednaný cenový balíček Platinum, kontaktujte nás a rádi Vám s nastavením domény pomůžeme.

Mohu si web upravit do barev a designu naší svatby?

Ano, tato možnost zde existuje. Stačí si ve výběru šablon zvolit 'Vlastní šablona' a poté si můžete vzhled Vašeho svatebního webu libovolně upravit. Nastavíte si Vaše barvy, vyberete si vlastní obrázek na pozadí, který si můžete navíc upravit (změnit velikost, oříznout, zakulatit rohy...). Přetáhnete si rozmístění nadpisků a to vše zcela jednoduše, výsledek okamžitě vidíte. Zaregistrujte se a vyzkoušejte! :-)

Máte další dotazy? Neváhejte nás kontaktovat!