Vaše zkušenosti se svatebními stránkami

Chcete nám též napsat Vaši zkušenost se svatebními stránkami? Použijte náš Kontaktní formulář

24.1.2016

Chtěli jsme si vytvořit originální svatební stránky s vlastním pozadím a barvami laděnými do barev naší svatby. Přesně toto umožňoval web svatebnistuzka.cz a proto jsem se rozhodla naše stránky zhotovit právě zde. Též jsme ocenili přehledný seznam darů a potvrzení účasti hostů. Vřele doporučuji!

- Hana B.

 

5.1.2014

Jednoduché, pěkné, rychle hotové. Použili jsme pro naše webovky vlastní grafiku a mile mě překvapilo, jak jednoduché to bylo.

- Petr K.

 

1.4.2013

Po důkladném prostudování všech možných svatebních webů jsme si vybrali svatebnistuzku a to především proto, že umožňuje anglickou verzi stránek a tvorbu vlastního pozadí. Se stránkami jsme maximálně spokojeni! Jejich tvorba je velmi jednoduchá a intuitivní. U seznamu darů jsem ocenila vkládání obrázků a odkazů přímo na stránky, kde se dá dar pořídit. Při každé rezervaci jsme dostali informaci mailem a hned tak věděli komu za co poděkovat. V systému dar po rezervaci sice zůstal, ale pro ostatní byl již na rezervace zablokován. Opravdu mě nenapadá jak ještě jinak by se toto dalo vylepšit... Měla bych jen jednu připomínku a to k systému rezervací. Protože pořádáme svatbu na několik dní, tak bych pod tabulkou rezervací ocenila i okénko, kam by hosté mohli dopsat nějakou poznámku. Přišlo mi pár rezervací s požadavkem na nocleh, ale protože pořádáme svatbu už od pátku, nevěděla jsem, chtějí-li rezervovat nocleh z pátka na sobotu nebo až ze soboty na neděli, případně oba... Okno s poznámkami by tento problém vyřešilo. Na závěr ještě pochvala ke komunikaci. Měla jsem jednu malou připomínku k našim stránkám ohledně tvroby pozadí, zaslala jsem dotaz, zda by šlo něco změnit a do dvou dnů bylo vše vyřešeno. To mě opravdu velmi mile překvapilo! Tuto stránku všem vřele doporučuji!

- Helča K.

 

24.3.2013
Velice se mi líbí jak uživatelsky příjemná je práce na stránkách. Je to velmi jednoduché, obzvlášť pokud ovládáte windows (word především). Navíc opravdu skvělá a rychlá byla komunikace s panem Jorem, který mi pomohl s počátečními dotazy. Jediné co bych vylepšila, je výběr s více velikostí písma (ne jen normální, nadpis 1, nadpis 2). Také bych umožnila úpravu stránky, kde se potvrzuje účast (například možnost vymazat dotaz ohledně ubytování), ale chápu, že to může být technicky náročnější. Jinak se dá ale vše krásně ovládat a člověk si může nadesignovat moc hezké stránky s různými odkazy, obrázky, atd. Jsem ráda, že jsem pro naší svatbu, resp. svatební stránky, zvolila www.svatebnistuzka.cz.

- Veronika H.

 

 2.1.2013
Moc se mi líbí možnost upravit si stránky do designu naší svatby. Bála jsem se, že k tomu budu potřebovat odbornou pomoc, ale nakonec jsem vše zvládla sama během chvilky a výsledek byl úžasný. Všichni známí nám naše svatební stránky chválí :-)

- P. Hradílková

 

29.10.2011

Tento web se mi líbil hned pro svou jednoduchost a přehlednost. Obsahuje přesně to, co člověk pro organizaci svatby potřebuje. Zaujala mne především cena, která byla velmi přijatelná. Sekce s dary je opravdu praktická, sepíšete seznam, dáte odkazy a dostanete přesně to, co vám doma chybí. Líbilo se mi, že veškeré změny z webu mi chodily do mailu a tak měl člověk pořád přehled o vzkazech, o účastnících, o darech. Jen bych asi uvítala větší množství šablon, aby bylo z čeho vybírat. Za spolupráci děkuji.

- K. Vaňková

 

21.10.2011

Webové stránky Svatební stužka jsem si vybrala pro jejich přehlednost především a velmi se mi líbí položky jako Dary a Potvrzení účasti, je zde pak krásný přehled toho, kdo se skutečně zúčastní svatby a kdo potřebuje navíc zajistit nocleh. V položce Dary je jasné při prohlédnutí stránek, zda si již někdo dárek rezervoval nebo je ještě volný - oceňuji tento nápad, alespoň se nesejdou stejné dary.

A jako poslední bych vyzdvihla spolupráci s panem Jorem, který mi vyšel vstříc s představou jiné šablony, protože ty které se nabízely, mi nevyhovovaly barevné kombinace. Během krátké doby byla nová šablona na světě. Tímto patří jemu můj dík a přeji spoustu dalších spokojených zákazníků.

- M. Vojtová

 

12.5.2011
Svatební web mi velice pomohl při přípravě naší skvělé svatby. Jednak se nám sešly přesně ty dary, které jsme potřebovali, protože jsme si o ně napsali :) a navíc jsme ušetřili spostu času vysvětlováním dokola co kdy kde a jak bude.

- Petra Lišková