22. 9. 2018 Upravit písmo

Petra Stužková a Jan Myška Upravit písmo

Sraz svatebních hostů

Na svatbu vyrazí všichni svatebčané tradičně z domu nevěsty. Sraz je v 11.30 v Brně na adrese Myškova 18 (poznávacím znamením je obchod s plastovými okny). Parkovat můžete po celé délce náměstí. Po příjezdu k domu nevěsty proběhne zdobení aut a připraveno je též posilňující pohoštění pro slabší povahy (meruňkovice, slivovice, fernet, rum) :-)

Obřad

Obřad bude probíhat přímo ve Vinařství u kapličky, kde bude i následná hostina a svatební veselí. Začátek obřadu je ve 14:30.

 

Ubytování

Pro rodinu je ubytování zajištěno. Ostatní si mohou prostřednictvím nevěsty zarezervovat pokoje přímo v areálu Vinařství u kapličky. K dispozici jsou dvoulůžkové pokoje za cenu 1 000,- Kč.

Oblečení svatebčanů

Prosíme všechny hosty, aby přišli ve společenském oděvu. Tuto prosbu máme i na ty, kteří jsou pozváni na večerní oslavu po 19 hod.

Dary a čtení svatebních přání

Připravili jsme pro vás rezervační systém pro registraci svatebních darů na www.svatebnistuzka.cz/myskovi/dary. Můžete, ale nemusíte ho využít. Inspiraci a kreativitě se samozřejmě meze nekladou. Nicméně, sousoší „jelen v říji“ a „parůžky“ již vlastníme. Kdo nechce být kreativní, nevybere si z našich doporučených darů a i přesto by nás rád obdaroval, finanční příspěvek bude ideální volba.

Děkujeme předem všem!!!  

Čtení přání a rozbalování darů proběhne na začátku večerní oslavy – 19 hod. Na dary a přání bude ve Vinařství u kapličky vyhrazený stůl.  

Hudební a jiné zážitky

Naše svatební odpoledne bude zpříjemňovat živá muzika. V osm hodin jí vystřídá rockově naladěná kapela. Během večera se můžete těšit na bohatou tombolu, tancování, dobrá vína, výtečnou moravskou kuchyni, domácí cukroví a spoustu bujarého veselí.  

Program svatebního dne:

11:30  sraz v domě nevěsty    
12:30               ženich si přijíždí pro nevěstu
13:30  svatební kolona vyjíždí do Vinařství u kapličky v Zaječí  
14:30               svatební obřad
15:00  focení + volná zábava  
16:00               slavnostní oběd v rodinném kruhu  
17:00               krájení dortu  
19:00               přijíždí hosté pozvaní na večerní oslavu
čtení přání + rozbalování svatebních darů  
20:00    začátek rockové hudební produkce  
21:00    tombola  
22:00  volná zábava

 

Přidružené oslavy – narozeniny dvojčátek

V den naší svatby slaví třetí narozeniny naše družba – dvojčátka Verunka a Kubík. Pokud tedy máte doma nějakou maličkost, která děti potěší a zabaví (např. reklamní předměty, balónky apod.), neváhejte a berte je s sebou.